12. évfolyamos ballagás, 2015.

2015. április 30. 12. évfolyamos ballagás, 2015.

A Huszár Gál Gimnázium végzős diákjainak ballagási ünnepségére került sor 2015.04.29., szerdán az iskola zsúfolásig megtelt díszudvarában.

Donka Péter igazgató úr az érettségi előtt álló diákoknak az érettségijükhöz, a továbbtanulásukhoz illetve jövőjükhöz útravalóul szolgáló bátorító ünnepi beszédét hallhatták a megjelent szülőkkel, rokonokkal, testvérekkel, barátokkal és minden kedves vendéggel együtt. Elhangozottak a 11. és 12. osztályos búcsúztató illetve búcsúbeszédek,  Tommy Emmanuel - Classical Gas című darabja illetve a Huszár Gál Díjak és egyéb könyvjutalmak átadására került sor.

Gratulálunk az eddig elért teljesítményükhöz és sok sikert kívánunk végzős diákjainknak az írásbeli, szóbeli érettségijükhöz és sikeres felvételit kívánunk.

A ballagó 12. osztály osztályfőnöke: Pozsár Erika.