A Magyar Tudományos Akadémián

2016. június 12. A Magyar Tudományos Akadémián

Négy diákunk és felkészítőjük meghívást kapott a 2016. május 30-án, a Magyar Tudományos Akadémián megtartott 25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny eredmény hirdetésére. A rendezvényen az ország kortárs tudományos és innovációs oktatásban élen járó, nemzetközileg elismert intézményei és cégei képviseltették magukat. A rendezvénynek az adott különleges színt, hogy 25. jubileumi évfordulóját ünnepelte a rangos innovációs és tudományos tehetségkutató verseny. Ezért a rangos eseményen az elmúlt 25 év hazai műszaki tehetségkutatás és gondozás történetét és eredményeit tekintették át. Többek között beszámoltak számos világ és európa bajnoki innovációs helyezésről is.

Az eredményhirdetésen mind a két benevezett csapatunk kiemelt dicséretben részesült, akiknek szívből gratulálunk.

A kiemelt dicséretben részesült diákok: Kajtár Gergő, Vágner Máté, Kajtár Levente és Boruzs Kevin.

Felkészítőjük: Vágner Richárd mentor tanár.

GRATULÁLUNK!