Centropa díj kiosztón való részvétel- Huszár Gál Iskola

2018. május 28. Centropa díj kiosztón való részvétel- Huszár Gál Iskola
 A Centropa Alapítvány immáron hatodik alkalommal rendezte meg május 25-én, a Holokauszt Emlékközpontban éves díjkiosztó ünnepségét, ahová nagy szeretettel vártak minden tanárt és diákot, akik a 2017/2018-os tanév során részt vettek programjaikon, indultak videókészítési versenyükön, fogadták vándorkiállításukat, részt vettek a Közös Nevező kezdeményezésben, vagy saját projektjeiket valósították meg.
A Huszár Gál Gimnáziumot 12 diák és 2 pedagógus képviselte. Diákjaink a Szerelem papírrepülőn című vándorkiállítás tárlatvezetésében vettek részt, társaiknak mutatták be a kiállítás anyagát.

A díjkiosztót rövid műsor követte fiatal gitárművészek közreműködésével.

Nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy részt vehettünk a színvonalas rendezvényen.

Publikálta: Pozsár Erika