Elkészült a műfüves futballpálya

2016. november 14. Elkészült a műfüves futballpálya

Az MLSZ Országos Pályaépítési programjának keretén belül kisméretű pálya és 308 férőhelyes lelátó egység jött létre.
A 40x20 méteres pálya, és lelátó egység 2016. október 3-án került átadásra. A Huszár Gál Gimnázium konzorciumi összefogásban készítette el az MLSZ-szel és Debrecen Megyei Jogú Várossal közösen. A felépített pályát az iskola tanulói nagy örömmel vették birtokba, ahol a testnevelés órák keretében is lehetőség nyílik a szabadban is sportolni kulturált körülmények között.
A műfüves pályát az U7, U9, U11 és U13 futball utánpótlás edzéseken is használják, amivel a fiatal tehetségek az MLSZ szabványainak megfelelő pályán és több korosztállyal versenykörnyezetben készülhetnek a mérkőzésekre.

A Huszár Gál Gimnázium műfüves pályája bérelhető, további információ a pályabérlés és a használati szabályzata link alatt található.