III. Mechwart Lego Robot kupa

2015. március 30. III. Mechwart Lego Robot kupa

2015. március 27-én iskolánk 2 csapattal vett részt a III. Mechwart Lego Robot Kupán. A megmérettetésen Észak-, és Kelet-Magyarországi iskolákból érkező, 5-12. osztályos diákok versenyeztek. A verseny feladat egy modellezett kármentő feladat végrehajtása volt. Az egyedi robotok elkészítésére és felprogramozására 4 óra állt a csapatok rendelkezésére, majd a versenyfeladat végrehajtásakor fordulónkként 5 percük volt a robotoknak a feladat minél eredményesebb elvégzésére.

Csapataink:

Gladiátor Team: Kerekes Lőrinc (5.o.), Szabó Barnabás (5.o.), Wimmer Eliot (5.o.),

LabTronic: Kajtár Levente (8.o.), Kerekes Konrád, (7.o.), Vágner Máté (9.o.).

Versenyzőink ügyesen helytálltak a versenyen. A Gladiátor Team csapat elnyerte a LEGO legifjabb csapat különdíját.