Ismét hatalmas robotikás siker!

2015. június 04. Ismét hatalmas robotikás siker!

A Közép-Európai rendezésű Robotolimpia döntőjében a Huszár Gál Iskola Robotika szakkörének csapatai 2015. május 30-án, Hajdúböszörményben  51 nevezett csapat között 2 arany, 1 ezüst és az összesített bronzérmet szerezték meg.

Szumórobot versenyben világbajnoki helyezettet utasított mindkét csapatunk maguk mögé. Csapataink elnyerték a "Legjobb szumóharcos" és a "Legpontosabb robot" díjat.
Csapatok tagjai:
Smart Steel: Kajtár Gergő (10.o.), Vágner Máté (9.o.), Boruzs Kevin (8.o.), Kajtár Levente (8.o).
Gladiator Team: Kerekes Konrád (7.o.), Kerekes Lőrinc (5.o.) és Szabó Barnabás (5.o.).
Gratulálunk diákjainknak és  felkészítő mentoruknak Vágner Richárdnak!