Közlekedik a család

2018. november 12. Közlekedik a család

Az idei évben, 2018. évben is megrendezésre került a Közlekedik a család közlekedésbiztonsági országos verseny az oktatási intézmények számára, amelyen a Huszár Gál Iskola a második helyen végzett.

Az iskola 12 családdal vett részt a megmérettetésben, ahol a teljesítményt a 300 000 Ft értékkel jutalmazta a zsűri.

A program az ORFK - az Országos Balesetmegelőzési Bizottsága szervezésében, az Autós Nagykoalíció és a Porshce Hungaria Skoda márkaképviselete támogatásával valósult meg.

Az ünnepélyes díjátadót 2018. november 7-én a Debrecen Autó Skoda kereskedésében tartották meg, ahol az ezüstérmet jelentő értékes iskolaszer csomagot a Huszár Gál Gimnázium igazgatója, Donka Péter igazgató úr és Pántyáné Karancsi Ilona Emma KRESZ-projekt vezető vette át a SKODA márkaképviselet és a debreceni rendőrség munkatársaitól.