KRESZ KIK, országos döntő, Eger, 2018.

2018. május 16. KRESZ KIK, országos döntő, Eger, 2018.

Hajdú-Bihar megyét képviselő Huszár Gál Gimnázium csapata nyerte az országos közlekedési verseny döntőjét

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága idén 2018. május 9 - 11. között Egerben rendezte meg Kerékpáros Iskola Kupa országos döntőjét. A versenyen a megyei megmérettetések első helyezett lány és fiú versenyzői mérték össze tudásukat KRESZ elméleti, kerékpáros ügyességi, valamint szabályossági feladatokkal a forgalomban.

Az országos döntőn a legügyesebbnek, legfelkészültebbnek a Hajdú-Bihar megyét képviselő Huszár Gál Gimnázium csapata bizonyult.

A rendezvény zárásaként a május 11-én tartott ünnepélyes eredményhirdetésen Czinege László r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, megyei rendőrfőkapitány és Szádvári József r. alezredes az Országos Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályának munkatársa adott át az értékes nyereményeket a díjazásban részesülő diákoknak.

Leány egyéni kategória:

Hajdó Hanna I. helyezés (Hajdú- Bihar megye)

Fiú egyéni kategória:

Géczi Kornél II. helyezés (Hajdú- Bihar megye)

Csapatverseny:

Hajdó Hanna és Géczi Kornél I. helyezés (Hajdú- Bihar megye)

A legjobb gyakorlati versenyzőnek járó különdíjat Géczi Kornél kapta.

Felkészítők: Pántyáné Karancsi Ilona Emma és Pántya István