Siker a Kutatók éjszakáján

2015. szeptember 28. Siker a Kutatók éjszakáján

Megelőzve az ELTE, a BME, az ERICSSON informatikusai, egyetemista diákjai által készített robotokat az "Okos Robot" kategóriában a Huszár Gál Gimnázium csapatai győztek az Ericsson Roboskicc Challenge versenyen 2015. szeptember 25., pénteken Budapesten a Kutatók éjszakáján.

Sok munkával, nagy kitartással, a versenykiírásnak tökéletesen megfelelő és hibátlanul működő robotokat készítettek a diákjaink.

A csapat tagjai: Boruzs Kevin, Kajtár Gergő, Kajtár Levente, Tarsoly Attila, Vágner Máté.

A csapat vezetője: Vágner Richárd.

Gratulálunk a tanév nagyon értékes nyitó Robotika sikerének.