2015. május 19.  Sikerült a címvédés a Millenárison, a LEGO Szumó robot verseny országos döntőjén

Az OTP Fáy András LEGO robot verseny országos döntőjére 2015. május 16-án, szombaton Budapesten került sor, ahol a tehetséges és a mérnöki tudományok, valamint a programozás iránt fokozottan érdeklődő diákok számára most itt is remek alkalom nyílt, hogy tudásukat, kreativitásukat megmutassák. A versenyen iskolánk csapata szerezte meg az első helyezést.

A győztes csapat tagjai Vágner Máté és Kajtár Gergő, akik megvédték tavalyi bajnoki címüket. További két csapat is bejutott iskolánkból az országos döntőbe, közülük a Kerekes Konrád és Kerekes Lőrinc páros 4. helyezést ért el, a Balogh Máté és Szabó Barnabás alkotta csapat pedig az 5. helyen végzett.
Ezúton is gratulálunk diákjainknak és felkészítő mentoruknak Vágner Richárdnak.