Szépíró Verseny: szép siker

2015. március 23. Szépíró Verseny: szép siker

A Sajátos Nevelési Igényű Tehetségeket Segítő Tanács és a Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány szervezésében 2015. március 6-án, pénteken került megrendezésre a megyei szépíró verseny Debrecenben. Iskolánkat 8 tanuló képviselte. A megyei verseny II. kategória 3-4. osztályos korcsoportjában 3. helyezést ért el Nagy Lara Petra 4. évfolyamos tanuló.

A Sajátos Nevelési Igényű Tehetségeket Segítő Tanács és a Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány szervezésében 2015. március 6-án, pénteken került megrendezésre a megyei szépíró verseny Debrecenben. Iskolánkat 8 tanuló képviselte. A megyei verseny II. kategória 3-4. osztályos korcsoportjában 3. helyezést ért el Nagy Lara Petra 4. évfolyamos tanuló.

2015. április 18-án, Budapesten az országos döntőben Lara képviseli iskolánkat. Gratulálunk!

szépíró verseny oklevél