Ünnepélyes ballagás és tanévzáró

2018. június 18. Ünnepélyes ballagás és tanévzáró

2018. június 16., szombat délelőtt került megrendezésre az Olajfa Csarnokban a 8. évfolyamos ünnepélyes ballagás és a tanévzáró ünnepség.
Az ünnepség keretében Nemes Ákos lelkész úr nyári útravaló beszédét és Donka Péter igazgató úr tanévi összegzését hallhattuk.
A ballagás alkalmából ballagó beszédeket, dalokat, verseket hallhattunk és könyvjutalmak kiosztására került sor, amelynek keretében kiosztásra került a 2017/2018. tanév "Az év tanulója" és "Az év sporttolója" cím.

A 2017/2018. tanévben "Az év tanulója" címet elnyerte: Hajdó Hanna 7. osztályos tanulónk.

A 2017/2018. tanévben "Az év sportolója" címet elnyerte: Gál Kincső Klára, 8. osztályos tanulónk.

Szívből gratulálunk a nagyszerű teljesítményekhez és aktív pihenést, feltöltődést kívánunk a nyári szünetre diákjainknak, pedagógusainknak egyaránt.

Ízelítőül a képgaléria: