Kollégánk ismét Bonis Bona díjas!

2022. április 25.

Az ország legkiemelkedőbb tehetséggondozó pedagógusai közül válogatott 58 pedagógus vehette át ma...

Sakk sikerek

2022. április 24.

2022.április 09. Hajdú-Bihar megyei Sakk Diákolimpia csapatverseny eredményei

Csapatunk a döntőben!

2022. április 24.

Április 8.-án tíz csapat egyikeként részt vettünk a Szegedi Innovatív Informatika Verseny országos döntőjén műszaki-informatika kategóriában.

KRESZ Génius

2016. január 16.

KRESZ összegzés az elmúlt félévből

elolvasom »
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola: Akkreditált Kiváló Tehetségpont

2015. február 13.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 2003/2004 tanévben kezdte el működését, azzal a céllal, hogy felneveljünk egy olyan generációt, akik az általános és speciális ismeretek megszerzésén túl erkölcsi szempontból is hasznos építőkövei lesznek a társadalomnak.

Támop 3.1.7 Jó gyakorlatok

2015. február 06.

Sakk

Az intellektuális (gondolkodási képességek) tehetségterületen kiemelkedő képességeket mutató tanulók fejlesztése