Tudástár

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményünkben használt ILIAS rendszer egy olyan tanulást segítő, tanulást menedzselő interaktív tudásbázis, amely a középfokú oktatási intézményekben egyedülálló.

Internetes távoktatási szolgáltatásokhoz, az e-learning-hez hasonló.

Ezt a mindennapi oktatást támogató, differenciálást lehetővé tevő tananyagrendszert, tudásbázist a diákok tanórán is, otthon is egyaránt használhatják. Ez az audió- és vizuális területen is információ átadásra alkalmas rendszer értékelő és problémamegoldó gondolkodás különböző szintjeinek elérését is elősegíti a diákoknál.

Évfolyamokra bontott, tantárgyi körökre, érettségi területekre specializálódott tananyagbázisunk, tesztjeink, digitális oktatási segédanyagaink diákjaink számára egyéni haladást biztosítanak.

Néhány fotó az ILIAS felületéről a csatolt képgalériában látható.

Linkajánló: http://iliaskozosseg.hu/

Az ILIAS-t használó közoktatási intézményeknek kiváló referenciái vannak (amelyet egyelőre elsősorban felsőoktatási intézményekben használnak).