Iskolánk alapdokumentumai

_

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda alapdokumentumai megtekinthetőek itt.

Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola és Óvoda

járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendje

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Alapító Okirata

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Házirendje 2022.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Pedagógiai Programja 2021.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 2023/2024. tanévének munkaterve

Pedagógiai Program 1. sz melléklet helyi tanterv

Pedagógiai Program 2. sz melléklet középszintű érettségi vizsga témakörei

Pedagógiai Program 3. sz. melléklet rendelkezésére álló eszközök és felszerelések jegyzéke

Pedagógiai Program 4. sz. melléklet Képző- és iparművészeti ág helyi tanterve

Pedagógiai Program 5. sz. melléklet Digitális Fejlesztési Terv

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Szervezeti és Működési Szabályzata 2019.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Adatvédelmi Szabályzata 2017.

Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola és Óvoda
járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendje