Óvodai rajzpályázat

2017. szeptember 24. Óvodai rajzpályázat

A Huszár Gál Óvoda a protestáns mozgalom 500. évfordulója alkalmából óvodai rajzpályázatot hirdet a Hit Gyülekezete Óvodásai számára.

A rajzpályázat címe: A Biblia, a családom és én
Lerajzolhatod:
- a családodat, ahogy együtt Bibliát olvas, bárhol, bármikor
- hogyan működik az Ige a családodban (imameghallgatás, gyógyulás, stb.)
- kedvenc bibliai történetedet,
- hogyan készülhetett az első magyar nyelvű Biblia. (vizsolyi élmények, vagy a történet megismerése után)

Az alkotások mellé külön papíron (fontos: nem csak a rajz hátoldalára!), kérjük begépelve:
- az alkotó gyermek
- és óvodájának nevét,
- a gyermek korát,
- és az alkotás címét feltüntetni.

+ Örömmel vennénk, ha a felkészítő szülők vagy óvodapedagógusok a rajzzal kapcsolatos "gyermeki kommenteket" is feljegyeznék, és begépelnék., (pl.jó bizonyság, vagy a képen látható családi történés leírása röviden.)

Az alkotások paramétere: max. A/3-as méret, bármilyen technikával

Beküldési határidő: 2017. október 13. péntek
Eredményhirdetés: 2017. október 18. szerda

Értékes nyeremények kerülnek kiosztásra a rajzpályázat főszponzorainak köszönhetően: Debreceni Hit Gyülekezete