Óvodai szülők tájékoztatása

2016. augusztus 30.

Kedves Szülők!

Szeretettel várjuk óvodás gyermekeiteket szeptember 01. csütörtökön 7 órától a saját csoport- szobáikban.

(Azok kivételével, akik más, egyéni időpontot egyeztettek óvodapedagógusaikkal).

Az óvodában nincs évnyitó ünnepség.

Tájékoztatásul az alábbi információkat adjuk közre:

1. A csoportokat ellátó óvodapedagógusok beosztása az alábbiak szerint módosult szeptember 01-től, egyéni kérés, és technikai okok miatt:

Gólya csoportban: Bujdosó Tiborné és Pór Ilona

Fecske csoportban: Bartáné Karalyos Enikő és Erdődi Attiláné

Megértéseteket nagyon köszönjük, kérlek, beszéljetek erről a gyerekekkel, mielőtt hozzátok őket.

1. Szükséges, hogy minden évben, minden óvodás az új nevelési év kezdetén behozza azt az orvosi igazolást, amely azt bizonyítja, hogy gyermeketek egészséges, fertőző betegségben nem szenved és közösségbe mehet.

1. Minden további fontos információ az első szülői értekezleten kerül egyeztetésre, ahova feltétlen várunk minden kedves szülőt:

Gólya csoportban: 2016. szeptember 06. kedden du. 16 órától,

Fecske csoportban: 2016. szeptember 07. szerdán du. 16 órától.

(Gyermekeitek felügyeletét, szükség esetén a másik óvodai csoportban meg tudjuk oldani.)

Várjuk szeretettel a gólyás és fecskés csemetéiteket az új nevelési évben is.

Üdvözlettel:

Erdődi Attiláné