Intézményünk alapdokumentumai

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda alapdokumentumai megtekinthetőek itt.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Alapító Okirata

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Házirendje 2016-2017.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Pedagógiai Programja 2016-2017.

Pedagógiai Program 1. sz melléklet helyi tanterv

Pedagógiai Program 2. sz melléklet középszintű érettségi vizsga témakörei

Pedagógiai Program 3. sz. melléklet rendelkezésére álló eszközök és felszerelések jegyzéke

Pedagógiai Program 4. sz. melléklet Képző- és iparművészeti ág helyi tanterve

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Szervezeti és Működési Szabályzata 2016-2017.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Adatvédelmi Szabályzata 2016-2017.