A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda alapdokumentumai megtekinthetőek itt.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Alapító Okirata

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Házirendje 2022.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Pedagógiai Programja 2021.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 2023/2024. tanévének munkaterve

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Szervezeti és Működési Szabályzata 2019.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Adatvédelmi Szabályzata 2017.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, és Alapfokú Művészeti iskola és Óvoda

járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendje