A 2015. évi VII. Bethlen Sakk Kupa győztese: a Huszár Gál Iskola

2015. március 13. A 2015. évi VII. Bethlen Sakk Kupa győztese: a Huszár Gál Iskola

Nagy izgalommal és lelkesedéssel vágott neki 2015. március 11-én, szerdán a 2015. évi VII. Bethlen Sakk Kupára a Huszár Gál Iskola csapata. Már a "sárga csőrös" buszon illetve érkezésnél harsogott a Huszár Gál Induló: a siker, a kiváló eredmény sem maradt el.

Több egyéni dobogós helyezés mellett iskolánk hozhatta el diákjaink nagy örömére a legeredményesebb csapatnak járó VII. Bethlen Sakk Kupát.

A sikerhez minden diák hozzátett, minden általuk szerzett ponttal.

Egyéni helyezettjeink:

II. lány korcsoportban, Barcza Lora: I. helyezés

III. lány korcsoport, Hajdó Hanna: I. helyezés

III. fiú korcsoportban, Molnár Mózes Dávid, III. helyezés

V. lány korcsoportban, Donka Dorottya Bianka, I. helyezés

Legeredményesebb csapat: Huszár Gál Iskola csapata.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk.