Iskolánk alapdokumentumai

_

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda alapdokumentumai megtekinthetőek itt.

Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola és Óvoda

járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendje

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Alapító Okirata

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Házirendje 2022.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Pedagógiai Programja 2021.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda 2023/2024. tanévének munkaterve

Pedagógiai Program 1. sz melléklet helyi tanterv

Középszintű érettségi vizsga témakörei 2020-as NAT-ra épülő

Pedagógiai Program 3. sz. melléklet rendelkezésére álló eszközök és felszerelések jegyzéke

Pedagógiai Program 4. sz. melléklet Képző- és iparművészeti ág helyi tanterve

Pedagógiai Program 5. sz. melléklet Digitális Fejlesztési Terv

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Szervezeti és Működési Szabályzata 2019.

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Adatvédelmi Szabályzata 2017.

Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola és Óvoda
járványügyi készültség idején alkalmazandó eljárásrendje