"A Hunyadiak nyomában" megyei verseny

2020. február 25.

Szép eredményekkel érkeztek haza tanulóink február 24-én a Hunyadi Iskolában megrendezett "A Hunyadiak nyomában" elnevezésű megyei komplex versenyről.

Juhász Golda, 2. osztályos (felkészítő tanítója: Jenei Enikő) és Illés Regina, 3. osztályos diákunk egyaránt a 3. helyezést szerezte meg korosztályában a szépolvasó versenyen.

Demeter Zara 3. osztályos tanulónk a korosztályos rajzverseny 2. helyezettje lett "A solymári csóka" című meseillusztrációjával.

"Gyémántpityke" elnevezésű csapatunk pedig, melynek tagjai Csire Napsugár, 4.a, Mezősi Nóra, Kiss Olivér és Répás Krisztián 3. osztályos tanulók voltak (felkészítőjük Fodor Judit), az 1. helyen végeztek az interaktív műveltségi csapatversenyen.

Gratulálunk a gyerekeknek, és köszönjük a Hunyadi Iskola pedagógusainak és vezetőinek a színvonalas rendezvényt, amely során minden indulónk nagyszerű élményekkel gazdagodott.