2015. április 03. A NyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntője a Huszár Gál Iskolában

Hajdú-Bihar megye 41 iskolájából 218 diák vehetett részt az első forduló eredményei alapján az általános iskolák 1–8. osztályos tanulói részére kiírt NyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntőjének megmérettetésen az idén, amelyre 2015. március 27-én, pénteken került sor iskolánkban.

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia által szervezett felmenő rendszerű NyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntőjének 1-2. helyezettjei könyvet, tárgyjutalmat, oklevelet, a 3-8. helyezettjei tárgyjutalmat és oklevelet kaptak.

Gratulálunk minden versenyzőnek!

NYELVÉSZ VERSENY eredmények 2015 (1-8. helyezettek névsora)