Ahol a századok is számítanak

2016. január 16. Ahol a századok is számítanak

A 2015. év zárásaként került megrendezésre Egerben az I. Sanatmetal Cikluszáró Úszóverseny, ahonnan három Huszár Gál-os diák összesen több mint tíz éremmel térhetett haza, amelyet olimpiai érmes illetve világ- és európabajnok úszóktól vehettek át.
Ezek után kialakult a 2015. év országos korosztályos ranglistája, ahol szintén elismerésre méltó eredmények figyelhetőek meg.

A Huszár Gál-os diákok: Horváth Simeon (2.b.), Horváth Amadea (3.b.) és Gál Kincső (6.o.).

Kitartásukhoz, szorgalmukhoz és korosztályos kiváló erdményeikhez gratulálunk és további szép sikereket kívánunk.

Részletek, fotógaléria: Simeonról, Amadeáról és Kincsőről

Cikluszáró Országos Úszóverseny Eger, 2015. december 18-19.

Horváth Simeon (a Széles Sándor Úszó-Nevelő Műhely úszópalántája) - a Huszár Gál Iskola 2. osztályos tanulója

Horváth Amadeaa Huszár Gál Iskola 3. osztályos tanulója

Gál Kincső - a Huszár Gál Iskola 6. osztályos tanulója
2002-2003-as korosztályban versenyzett Kincső , 2003-s születésűként:

A 2015 évi MUSZ országos úszóranglistán több versenyszámban is az első 5 között van. Gratulálunk Kincső!