Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntő 2020

2020. február 17. Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntő 2020

2020. február 14., pénteken került megrendezésre a Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntője a Huszár Gál Iskolában, amelyre közel 20 diák érkezett.

A területi döntő tájékoztató jellegű eredményei megtekinthetőek itt (a szolnoki Curie Központ kérése alapján minden megyei központből a dolgozatok postán a központba kerülnek, ahonnan a területi döntők végeredményei és az országos döntőbe való bejutások lesznek majd kitájékoztatva).

Ezúton is gratulálunk az elért eredményekhez.

Megjegyzés: a Curie Központ állásfoglalását és elnézést kérését ezúton is tolmácsolni szeretnénk Önök felé, ugyanis a postán érkezett feladatlapok közül a 6. évfolyamos feladatlapokon a 2. feladatban nyomtatási hiba szerepelt, így az a feladat törlésre került. Ezúton is köszönjük a megértésüket.

Megjegyzés2: a gimnáziumi feladatlapok postázásra kerülnek, javításuk a Curie Központ által elrendelt helyen kerülnek javításra.