Digitális témahét 2024

2024. április 15.

Iskolánkban április 8-12 között került megrendezésre a digitális témahét, amelynek fő témája a Tudatos internethasználat, Az Internet veszélyei, és a Mesterséges intelligencia voltak.

A tanulóknak a folyosókon elhelyezett QR kódos tesztekkel lehetőségük volt felmérni, mennyire tudatos internethasználók, tanórákon pedig angol- és magyar nyelvű kvízekkel mérhették össze tudásukat.

A diákok kézzel- és digitális képszerkesztő programmal is megalkothatták saját magukat, mint videojáték-karaktert.

A témahét utolsó napján ellátogattak hozzánk a 3D Printer Service Europe munkatársai, akik bemutatóval egybekötött interaktív előadássorozatot tartottak a 3D nyomtatásról minden felsős- és gimnazista osztálynak.