Gimnáziumi pályaorientációs nap

2017. december 15. Gimnáziumi pályaorientációs nap

2017. december 22., pénteki napon a Huszár Gál Alumnival karöltve a gimnáziumban Pályaorientációs napra kerül sor, amelynek keretében elsősorban volt Huszár Gál-os diákok érkeznek: bemutatva az egyetemi karokat, az egyetemi életet, az általuk választott szakot illetve a már munkát is vállaló hallgatók a tanulás és munka tanulságairól és összetettségéről, előnyeiről, hátrányairól is tervek szerint beszámolnak.

A tervezett menetrend a következő:

8:00 - 9:00 Tanító, tanár szak:

Vadnai Virág (tanító szak), Zágonyi Abigél (matematika-informatika tanár szak)

9:00 - 10:00 Egészségügyi szakok:

Bellon Gréta (pszichológia szak), Pánczél Boglárka (általános orvos szak), Szabó Naómi (szülésznő szak), Kövesligeti Eszter (gyógytornász szak)

10:00 - 11:00 Mérnök, reál szakterület:

Szigetváry Blanka (biomérnök szak), Simon Kriszta (építészmérnök szak), Pénzes Evelin (alkalmazott matematika szak), Vadnai Bence (mérnök-informatikus szak), Donka Máté (programtervező informatikus szak)

11:00 - 12:00 Szent Pál Akadémia:

Fodor Csillagvirág (teológia szak), Tóth Tina (teológia szak).