Tankönyvosztás

2019. augusztus 26. Tankönyvosztás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019/2020. tanévben a kedvezményes és kedvezmény nélküli étkeztetést minden esetben igényelni szükséges.

Kedvezmény nélküli étkezés esetén – Kérelem (iskola és óvoda)
Kedvezményes étkezés esetén:

A kedvezményeket abban az esetben tudjuk biztosítani, ha a jogosultságot igazoló szükséges dokumentumok rendelkezésünkre állnak.

A kedvezmény igénybevételéhez szükséges dokumentumok leadási határideje: 2019. augusztus 26. (hétfő) 16 óra, de legkésőbb a tankönyvosztás ideje.

Helye: Iskolatitkárság.

Ezt követően kerülnek egyeztetésre és véglegesítésre a szülői kérelmek alapján a gyermekétkeztetési igények és a kedvezményes tankönyv igények.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a tankönyvosztás időpontja: 2019.08.29. (csütörtök) 14,00-18,00.

A 10., 11. és 12. évfolyamokon ingyenes tankönyvcsomagot igénylőknek szintén be kell nyújtaniuk azokat az igazolásokat, melyeket a szülői tájékoztatóban a kedvezményes étkezés igénylésénél felsoroltunk.

A művészetoktatásra (grafika-festészet tanszak) való beiratkozás időpontja: 2019.08.29. (csütörtök) 14,00-18,00.

Tisztelettel:

Huszár Gál Gimnázium