Versmondó versenyek: dupla siker

2015. április 14. Versmondó versenyek: dupla siker

A XIII. Debreceni Költészeti Fesztivál keretében „Költők a XXI. században” címmel szavalóversenyt hirdettek a Déri Múzeum, a Főnix Rendezvényszervező Nonprofit Kft., az Ibolya Utcai Általános Iskola és a Méliusz Juhász Péter Könyvtár szervezésében 2015. április 10-én, amelyen iskolánk 5. osztályos tanulója Susánszki Hanna III. helyezést ért el korcsoportjában.

A XIII. Debreceni Költészeti Fesztivál keretében „Költők a XXI. században” címmel szavalóversenyt hirdettek a  Déri Múzeum, a Főnix Rendezvényszervező Nonprofit Kft., az Ibolya Utcai Általános Iskola és a Méliusz Juhász Péter Könyvtár szervezésében 2015. április 10-én, amelyen iskolánk 5. osztályos tanulója Susánszki Hanna III. helyezést ért el korcsoportjában.

Ugyanezen a napon a debreceni József Attila Általános Iskolában a költészet napja alkalmából szervezett versmondó versenyen Susánszki Hanna II. helyezést ért el.

Gratulálunk Hannának és felkészítőjének a kiváló eredményekhez.