VISUAL Thinking - LabVIEW programozó verseny

2015. április 27. VISUAL Thinking - LabVIEW programozó verseny

A National Instruments a Virtuális Műszerezésért Alapítvány és a debreceni Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola 2015-ben is megszervezte a VISUAL Thinking - LabVIEW programozó versenyét.

Megmérettetés célja, hogy a középiskolás diákok 2-3 fős csapatban, a grafikus programozást forradalmasító LabVIEW szoftvert, valamint az alapvető logikai és programozási ismereteket felhasználva valós, az ipari környezetben is felmerülő problémákat oldjanak meg.  Ebben az évben egy intelligens alkonykapcsoló kifejlesztése: programozása és az eszköz gyártástesztelése körüli problémákról szóltak a feladatok.

Ebben az évben 3 csapattal neveztünk erre a versenyre.
A verseny nemzetközi szintű volt, amire 158 csapat adta le a nevezését. Egy csapatunk eljutott  az áprilisban megrendezésre került országos döntőig, ahol szép teljesítménnyel a 9. helyezést érték el.
A döntőbe jutott csapatunk tagjai: SMART STEEL: Kajtár Gergő (10), Vágner Máté (9), Boruzs Kevin (8).
További versenyzőink: Kerekes Konrád, Gál Kristóf, Orosz Szilárd, Kajtár Levente.
Gratulálunk minden diákunknak és felkészítőjüknek: Vágner Richárdnak és Vizi Tibornak.