Használt elem és akkumulátor-gyűjtő verseny

2019. november 01. Használt elem és akkumulátor-gyűjtő verseny

A korábbi évekhez hasonlóan iskolánk idén is részt vesz az A.K.S.D. Városgazdálkodási Kft. szervezésében 2019. szeptember 2. és 2020. január 31. közötti időszakban rendezett „GAZDÁLKODJ AKKUSAN!” elnevezésű használt elem és akkumulátor-gyűjtő versenyben.
A szervezők minden résztvevő iskola és óvoda részére az általuk gyűjtött hulladék súlyával arányos, garantált támogatási díjat fizetnek, valamint az első három helyezést elérő intézményt külön pénznyereményben is részesítik.
Kérjük a tisztelt szülőket, hogy támogassák intézményünket a versenyen való részvételben!
Az összegyűjtött elemeket és akkumulátorokat az iskola aulájában a porta mellett található használt elem-gyűjtő konténerekben helyezhetik el.