Évzáró és ballagási ünnepség a Huszár Gál Óvodában

2016. július 07. Évzáró és ballagási ünnepség a Huszár Gál Óvodában

2016. június 10-én, délután  16 órakor vette kezdetét óvodánk első évzáró és ballagási ünnepsége.
Az iskola díszudvarában megrendezett eseményen az óvodát fenntartó Hit Gyülekezete lelkésze Nemes Ákos mondott köszöntőt, majd a Gólya és Fecske csoportosok ünnepi műsora következett versekkel, dalokkal és mese dramatizálással. Ezután a 13 ballagó nagycsoportos búcsúzott és kapott útravaló tarisznyát és ajándékot, sok jó kívánsággal együtt a középső csoportosoktól.Végül  Donka Péter igazgató úr köszöntötte a nagyon ügyes nagycsoportosokat, szeretettel várva őket a szeptemberi évnyitóra.
Az ünnepség végén a búcsúzó óvodások az óvoda csoport szobáin és helyiségein énekszóval átballagtak, majd az udvaron terített asztal és színes lufierdő várta valamennyi gyermeket.