Hit Óvodák III. Országos Konferenciája - Beszámoló (1. rész)

2021. július 05.

Hit Óvodák III. Országos Konferenciája

Beszámoló (1. rész)

Régi álom vált valóra, amikor létrejöhetett a Hit Óvodák I. Országos Konferenciája, az első olyan rendezvény, ahol a Hit Gyülekezete fenntartásában lévő óvodai dolgozók gyűlhettünk össze.

Azon túl, hogy nagy élmény volt megismerni a kollégákat, üdítő volt beszélgetni a szakmai kérdésekről, elképzelésekről, véleményekről is.

Az idei év volt a 3. alkalom, amikor megrendezésre került az a program, melyen intézményünk vállalta a házigazda szerepét.

Így, a Hit Óvodák III. Országos Konferenciáját 2021. június 25.- én, a Huszár Gál Óvoda bonyolította le.

A rendezvény fővédnöke Horváth András Oktatási főigazgató úr volt.

A vendégek érkezése és regisztrációja után Máté József  igazgató úr köszöntötte a résztvevőket, majd az a megtiszteltetés ért minket, hogy Petrőcz László a Hit Gyülekezete országos hivatalvezetője, és felesége Petrőcz Katalin mondták el inspiráló gondolataikat a szakmai kihívásokkal kapcsolatosan.

Ezt megelőzően minden Hit Óvoda saját pulton mutathatta be az általa használt és bevált szakirodalmat, valamint fejlesztő -, és játékeszközöket.