"Nivea" - Karolj fel egy családot!

2016. október 18.

"Nivea" - Karolj fel egy családot! címmel meghirdetett óvodai pályázat során Jakab Nátánael nagycsoportos óvodásunk nyert 49.990 Ft-ot, amely összegért egy maxi csomag 222+44 darabos Geomag-mechanics mágneses játékot és Logi-vár fakonstrukciós (258 db) játékot vihetett haza.  A pályázat célja, hogy felkaroljon és anyagilag támogasson olyan családokat, ahol a nagycsoportos óvodás valamely képesség területen kiemelkedő képességeket mutat. Nátánael rendkívül kreatív, motivált, fantáziadús és ötletgazdag, kimagaslóan ügyes a térbeli - vizuális-konstruáló képességek területén.

"Nivea" - Karolj fel egy családot! címmel meghirdetett óvodai pályázat során Fényes Fanni nagycsoportos óvodásunk nyert 49.454 Ft-ot, amely összegért egy nagy csomag vizuális eszközt vásárolhattunk számára (festékek, kréták, filcek, ceruzák, ecsetek, rajzlapok, dekupage technika és üvegmatrica kellékei), egy kis asztalt hozzá illő székkel és rajz-festő állványt, méreteihez igazítva.   A pályázat célja, hogy felkaroljon és anyagilag támogasson olyan családokat, ahol a nagycsoportos óvodás valamely  területen kiemelkedő képességeket mutat. Fanni rendkívül kreatív, ötletgazdag, kimagaslóan ügyes a térbeli - vizuális képességek területén, nagyon szépen rajzol, fest, alkot.