Diákjaink arany minősítései a Challange és Basic Aerobik versenyen

2019. október 26-án, a Tótágas Aerobik Egyesület, Challange és Basic aerobik barátságos versenyt rendezett immáron V. alkalommal. A versenyzők különböző kategóriákban és korosztályokban léptek színpadra. Összesen 32 versenyszámban 43 fő vett részt.
A Huszár Gál Iskola diákjai is képviselték magukat, kezdő Challange Up3 (utánpótlás) kategóriában: Balogh Anna-Csire Napsugár-Fényes Csillag-Jakab Rodé csapatban arany minősítésben  részesültek. Kamenyiczki Tirza és Váradi Anett páros kategóriában léptek színpadra, akik a bemutatott gyakorlatukért szintén arany minősítésben részesültek.

Felkészítőjük Kiss Gabriella, iskolánk testnevelője, aki a Magyar Tornaszövetség Aerobik Szakág volt magyar válogatott tagja, Sportaerobik 2001-ben Világbajnok 2. helyezett (USA/MIAMI és Hollandia), 2002-ben Világbajnok 3. helyezett (USA/ San Francisco), 2014-ben Világbajnok 5. helyezett (Mexico, Aerodance kategória), 2007-ben Európa Bajnokság 8. helyezett, 2015-ben Európa Bajnokság 4. helyezett. Ezentúl még számos dobogós helyezést ért el Magyar Kupa bajnokcsapatban, trióban, egyéniben, valamint Nemzetközi versenyeken.

Gratulálunk a lányoknak és Kiss Gabriellának! További sok sikert kívánunk!

Publikálta: Kamenyiczkiné Békési Gizella