Óvodai rajzpályázati felhívás

2016. március 23. Óvodai rajzpályázati felhívás

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

rajzpályázatot hirdet óvodások számára az alábbi címmel:

MAGYARORSZÁG, TE VAGY A SZÍVEMBE ÍRVA!

Azokat az alkotásokat várjuk , amelyek a fenti címmel összhangban mutatják be, hogyan gondolkoznak az óvodások a hazájukról, Magyarországról.

Témaajánló:

Miért szereted ezt az országot?

Miért szép ez az ország?

Hogyan emlékeztetek március 15-re?

Pályázati feltételek:

Óvodás korosztály alkotásait várjuk (akár közös munka is lehet, vers- vagy dalillusztráció, kirándulás élmény, stb.)

Bármilyen technikával készülhet.

Méret: maximum A/3.

Vers, dal illusztráció esetén külön lapon kérjük megírni az alapmű címét, szerzőjét. Amennyiben az alkotásokhoz kapcsolódnak a pályázó gyermekek által megfogalmazott gondolatok, azokat külön felületen kérjük feltüntetni.

Kérjük az egyértelmű beazonosíthatóság érdekében az alábbi adatok, információk mindegyikét közölni: az alkotás címe, az alkotó neve, életkora, beküldő intézmény neve és címe, email címe, telefonszáma, felkészítő pedagógus, vagy szülő neve és elérhetősége.

Beérkezési határidő: 2016. április 25.

Nevezési díj: nincs.   Egy intézményből maximum 6 művet tudunk fogadni.

Minden pályázót kiértesítünk az eredményről és az ünnepélyes eredményhirdetésről, ahol minden pályázó ajándékban részesül.  Az alkotásokat postán vagy személyesen kérjük megküldeni, visszaküldés nem áll módunkban.  (Csak helyszíni átvétel esetén, a díjkiosztón van rá lehetőség.)

Postacím:

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

4030 Debrecen, Diószegi út 21.

További információk: 52/537-078/120 melléken

Várjuk a szép alkotásokat szeretettel:

Erdődi Attiláné

intézményegységvezető-helyettes