A december havi étkezési, művészetoktatási díjak és a zenés torna, foci szakkör díjainak befizetési ideje
Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a 2018. december havi étkezési, művészetoktatási  térítési díjak valamint a zenés torna, és a Szent Pál Akadémia- HSE foci díjainak kizárólagos befizetési ideje:

2018.december 10-11. (hétfő-kedd) 7:45-16:30-ig

Kérünk minden kedves szülőt az étkezési díjszedés dátumának pontos betartására.

Iskolánk alapdokumentumai

A Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda alapdokumentumai itt megtekinthetőek.

Tisztelt Szülők!

2018.december 10-11. (hétfő-kedd) 7:45-16:30-ig

Kérünk minden kedves szülőt az étkezési díjszedés dátumának pontos betartására.

Látogatás az ATOMKI-ban

Iskolánk 6/b osztálya rendhagyó tanítási óra keretében az MTA Atommagkutató Intézetében tett látogatást.

Pályázat Pályázat Pályázat Pályázat Pályázat Pályázat